Vyjádření Stillus s.r.o. k aktuální krizové situaci

Vážení zákazníci, obchodní partneři!

Vzhledem k aktuální krizové situaci bychom Vás rádi seznámili s naším postojem.

Díky vhodným organizačním a bezpečnostním opatřením je naše provozovna, Copyshop a výroba pro Vás k dispozici i v těchto těžkých dobách. Jsme tu pro Vás i nadále od pondělí do pátku!

Naše obchodní oddělení je Vám plně k dispozici a zodpoví Vám veškeré dotazy telefonicky nebo prostřednictvím emailu – obchod@stillus.cz, marketing@stillus.cz

Vaše poptávky a objednávky zpracováváme bez jakýchkoliv překážek i nadále.

Jsme připraveni udržet viditelnost Vaší firmy tak, aby po odeznění krize jste byli schopni zaujmout pevnou pozici na konkurenčním trhu.

Přejeme Vám pevné zdraví a sílu udržet a dále rozvíjet Vámi vytvořené hodnoty.

Těšíme se na další spolupráci!

Za vedení společnosti Stillus s.r.o.
Ing. Jan Chudoba, CEO

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Posilujeme aktivity v online businessu

V době pandemie koronaviru využíváme výhody online businessu v maximální možné míře. Spustili jsme intuitivní verzi online katalogu reklamního textilu a reklamních předmětů, které jsou pro zákazníky velmi jednoduché a uživatelsky přístupné z pohodlí domova či kanceláře.

Celý článek »

Mini Cooper Red Chrome Carbon Car Wrapping

Neexistuje nic tak uspokojivého jako plnění a uskutečnění vaší vize, když víte, že váš tým ví co dělá. Pro tento projekt jsme použili dva materiály: Avery Chrome Red a 3M Carbon Fiber Black wrapp fólie. Moc se nám líbila hloubka červeného chromu, který vnáší do celého projektu faktor „wow“.

Celý článek »

Napište nám