Reklamní textil

EDB

Termotransferový potisk

Jednoduchý, trvanlivá a rychlá metoda vhodná i pro malonákladový tisk.

Sítotisk

Co se týče kvality a trvanlivosti, jde o jednu z nejkvalitnějších tiskových technologií. Potisk sítotiskem je cenově výhodnější od více kusů.

Výšivka

Jde o nejdražší avšak nejluxusnější metodu aplikace loga na tkaninu, nezapůsobí jen na oči ale také na hmat, výšivka vystupuje z látkové textury, je hmatatelná. Výjimečná je i svou trvanlivostí, snese agresivní činitele jako jsou mastnota, pot a prací prášek.

Rozsáhlý sortiment textilu

V našem širokém výběru najdete mnoho značek a druhů oblečení. K docílení co nejvyšší kvality máme k dispozici celou síť dodavatelů, abychom našim zákazníkům doručili ten nejlepší výsledek.

Vybrat, vyzkoušet, potisknout

Textil si můžete vybrat z pohodlí vaší kancelářské židle či křesla v našem e-shopu. Můžete vybírat podle materiálu, dostupných velikostí či barvy. Najdete samozřejmě i tabulku velikostí. V případě nejistoty ohledně výběru budeme rádi, když nás kontaktujete a my rádi zodpovíme veškeré vaše otázky a ještě pro vás před tiskem zajistíme vzorky, které si můžete prohlédnout, osahat a vyzkoušet.

0
kusů reklamního textilu ročně

Logo na všem, co lze nosit

Potiskem triček zajistíte vaší firmě mobilní a dobře viditelnou reklamu. Nejde o žádný billboard nebo leták, který se někam připne, jde o formu propagace, která chodí světem a dává mu najevo, že vaše firma existuje a že je dost relevantní na to, aby se její logo ocitlo na něčím oděvu. Reklamní triko nebo kšiltovka by neměly chybět v šatníku žádného zaměstnance, můžete je dát také na památku či jako praktický dárek vašemu klientovi. Textil vám potiskneme jednou ze čtyř základních technologií, které se v tomto oboru používají nejvíce. Disponujeme přístroji i návrhářskými mozky, které tyto metody zvládnou na jedničku. Jde o termotransferový tisk, sublimační tisk, sítotisk a samozřejmě dokážeme navrhnout a aplikovat také výšivku.

Naše reference

Textil, trička, polokošile to vše si můžete vybrat z pohodlí vaší kancelářské židle či křesla v našem e-shopu. Žádný kus oblečení neujde našemu potisku.

Napište nám