3D nápisy a světelná reklama

EDB

3D loga a nápisy

Trojrozměrná nepřehlédnutelná loga a nápisy z XPS, plexiskla, kovu, umělého dřeva nebo plastu.

3D logo s osvětlením

Dobře zpracované a navržené logo bude viditelné ve dne v noci a za každého počasí.

Světelné boxy

Přijatelná cena a vizuální přitažlivost, s kterou se logo vaší firmy opravdu neztratí.

Světelné rámy a totemy

Krásný obraz ve vaší pracovně či prodejně rozsvítíme a tím ho zvýrazníme.

Tři rozměry budoucnosti

Přijdou vám vývěsní štíty či samolepky poněkud nudné a fádní? Objevte novou cestu, prozkoumejte třetí rozměr a pořiďte si 3D logo. Vaší firmě dodá vizuální přitažlivost a punc exkluzivity. Jakékoliv logo dokážeme pozvednout z prachu dvourozměrné obyčejnosti do 3D a ještě ho nasvítíme, docílíme tak jedinečnosti, kterou vaši potenciální zákazníci jen tak nezapomenou. K osvětlení používáme LED technologie, to znamená, že naše osvětlení není příliš energeticky náročné.
3D reklamu vyrábíme nejčastěji z těchto materiálů
Extrudovaný polystyren
Pěněné PVC a Iroplast
Plexisklo
Kov a nerez

Orientační systémy

O co vlastně jde? Jednoduše řečeno, jde o značení či různé ukazatele. Žádný funkční prostor se bez nich neobejde, ať jde o kanceláře, průmyslové areály, knihovny, hotely či nákupní centra. Je totiž důležité zaručit přehlednost a to, že se v daném prostoru nikdo neztratí. S našimi orientačními systémy najde cestu každý, navrhujeme je na míru danému prostoru. 

Nejpoužívanějšími materiály v této oblasti jsou pro nás systémy z kombinací skla, nerezu, hliníku, dřeva a mnohem více. V našich službách je také servis, orientační systémy můžeme aktualizovat dle potřeb klienta a na tyto aktualizace myslíme už při jejich vývoji.

Naše reference

Samolepky nebo vývěsní štíty samy o sobě nestačí navrhneme Vám, zpracujeme, vyrobíme a namontujeme 3D osvětlení s vašim logem!

Napište nám