Skleničky

EDB

Skleničky

Nejen na víno, ale také na sekt, nealkoholické nápoje a destiláty. V nabídce máme rovněž také džbánky, karafy, koštýře.

Tamponový potisk

Potisk skleniček v barvách pantone. Možnost imitace pískování. Nebo obyčejné cejchování.

Pískování

Pískováním skleniček, džbánků a karaf získáte neodstranitelný potisk na vašem skle.

Laserové gravírování

Laserový potisk nejen skleniček, ale také některých kovů, dřeva, plastů vám dává možnost se odlišit reklamnou a logem Vaší firmy.

Kvalita. Prestiž. Elita. Takové je naše sklo

Jedním ze základních pilířů naší firmy je vinařský program. Přesně tak, neděláme jen skleničky pro firmy, ale také pro vinaře a sommeliéry. Jsme jedinou agenturou v Česku, která skleničky odebírá od prestižních slovenských skláren Rona. Díky této spolupráci poznáte velice vysokou kvalitu a také přijatelnou cenu. Kromě skleniček ze skláren Rona u nás najdete také produkty české firmy Bohemia Crystalex a Crystal Bohemia.
Ročně upravíme více než půl milionu těchto skleniček a jejich základní přehled naleznete zde:

Pokud nenajdete tu správnou, rádi vám s jejím hledáním pomůžeme!

0
více než 400 000 potisknutého skla ročně

Taštičky na skleničky

Tento vynález je naší specialitou, jde o chytrý zlepšovák, díky kterému si váš návštěvník užije dobré víno aniž by se bál, že si potřísní oděv nebo že cennou tekutinu rozlije. Jde o textiní nosičku, kterou si zákazník pověsí kolem krku a která unese nejen skleničku, ale také leták s mapkou či popis jednotlivých vinařů. Zákazník má díky této taštičce na skleničky volné ruce, může být třeba na mobilu nebo si dělat poznámky v katalogu.

Na taštičky vlastníme průmyslový vzor č. C Z 36451. Výběr z 16 barev látek a 40 barev obšití – 640 možných barevných kombinací.

Nabídka skleniček

Doplňkový sortiment

Naše reference

Kvalitní sklo z českých a slovenských skláren, navíc doplněno potiskem vaší firmy. Nejen na víno, ale také na sekt, nealkoholické nápoje a destiláty.

Napište nám