Reklamní předměty

EDB

Psací a kancelářské potřeby

Vaše logo umístíme téměř na vše, kde je to technologicky možné: tužky, pera, sady, pastelky, zápisníky, kalkulačky, pravítka…

Hrnky a kuchyňské potřeby

Skleničky, sklenice, šálky, karafy, konvice, termosky, nože, zapalovače, otvíráky, vývrtky a mnohem více se stane hrdým a vkusným nositelem vaší značky!

IT & elektronika

USB Flash disky, nabíječky, powerbanky, nabíjecí podložky, příslušenství pro PC, reproduktory, sluchátka a mnohem více.

Tašky a potřeby pro volný čas

Batohy, přívěsky, deštníky, auto-moto a cyklistické potřeby, nářadí, metry, batohy a mnohem více ponesou kromě vašich věcí i logo vaší firmy!

Pohodlný výběr přesně podle Vás

Využijte náš papírový katalog nebo nabídku na našem e-shopu. Jestli přece jen nenajdete, můžete si domluvit schůzku s naším Account Managerem, který vám při výběru poradí a doporučí produkty přesně podle potřeb vaší firmy.

Logo na všem, co Vás napadne

Potěšte své zákazníky praktickými dárky s logem vaší firmy! Aplikujeme potisk na reklamní předměty a nebo je vyrobíme na zakázku přímo pro vás, podle vašich představ s využitím profesionálních technologií. Naše nabídka je opravdu široká, každý si z ní něco vybere, tak vybírejte a obdarujte své zákazníky, partnery či zaměstnance.

Naše reference

Díky propisce či hrnku s logem vaší firmy bude vaše společnost neustále na očích. Vaše logo umístíme téměř na vše, kde je to technologicky možné.

Napište nám