Webové stránky

EDB

Návrh designu

Web musí být hezký, estetický přitažlivý ale hlavně musí být přehledný a uživatelsky příjemný. Na základě těchto parametrů si zákazník mnohdy volí, jestli na webu zůstane, nebo jestli dá přednost konkurenci.

Příprava obsahu

Vaše produkty, výrobní procesy či jiné pro reklamu relevantní věci nafotíme a s nimi docílíme velice reprezentativního a vkusného vzhledu pro stránky vaší firmy.

Hosting a správa

Samozřejmostí je, že pro Vaše webové stránky zvolíme vhodný hosting a zároveň je budeme spravovat jak z hlediska bezpečnosti, tak aktualizace.

Navrhnout, poskládat i spustit

Vaše nové stránky budou připravené i pro vyhledávače. Webové stránky můžeme vytvořit úplně z ničeho, můžeme také osvěžit a vylepšit ty stávající. Vytvoříme je na technicky vyspělém redakčním systému, do kterého můžete sami kdykoliv vstoupit a aktualizovat jej odkudkoliv a kdykoliv. V našem výběru služeb je také webhosting, grafické práce či fotografie produktů pro webovou prezentaci.

Jak tvorba webových stránek probíhá

Jde o složitý a zdlouhavý proces. Webové stránky jsou nedílnou součástí každého byznysu, je důležité, aby byly kvalitně zpracované a splnily požadavky současného mobilního světa. Pro docílení co nejlepšího výsledku potřebujeme i vás, potřebujeme poznat nejen vás, ale i vaše zákazníky, abychom v zájmu obou stran odvedli co nejlepší práci.
  • Úvodní analýza: my se ptáme a vy odpovídáte
  • Vytvoření časového plánu a rozpočtu: Spěch se nikdy nevyplácí, při tvorbě webových stránek už vůbec. Je třeba počítat se vším, například s časovou náročností projektu.
  • Návrh architektury webu: Vytvoříme kostru webu podle úvodní analýzy, hlavně určíme, co vše tam ve finále bude a také kde se to bude nacházet
  • Návrh grafického designu: Víme, kde co bude. Nyní zbývá zjistit, jak to bude vypadat.
  • Sestavení samotné webové stránky. 
  • Schválení a uvedení do provozu: Váš web vám představíme v testovacím prostředí, kde jej vaši zákazníci ještě nevidí. Dochází k dalším úpravám, na kterých se můžete i sami podílet.
  • Spuštění webu: Web je funkční, po estetické i uživatelské stránce dokončený a vyhovuje vašim představám. Stačí přestřihnout pásku a web spustit, připravený pro vaše zákazníky.

Naše reference

Získejte zákazníky skvělým prvním dojmem s vynikající internetovou výkladní skříní pro váš byznys. Web musí být hezký, estetický musí a také přehledný.

Napište nám