Vyjádření Stillus s.r.o. k aktuální situaci kolem koronaviru

Vážení zákazníci, obchodní partneři!

Vzhledem k aktuální situaci způsobené epidemií koronaviru, bychom Vás rádi seznámili s naším postojem.

Díky vhodným organizačním a bezpečnostním opatřením je naše provozovna a výroba pro Vás k dispozici i v těchto těžkých dobách. Jsme tu pro Vás i nadále od pondělí do pátku!

Berte prosím na vědomí, že z důvodu této výjimečné situace při zpracování Vašich požadavků může dojít ke zpoždění. Vaše kontaktní osoba je Vám plně k dispozici a zodpoví Vám veškeré dotazy telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Vaše poptávky a objednávky zpracováváme bez jakýchkoliv překážek i nadále.

Aktuální situaci a její vývoj pečlivě sledujeme a vyhodnocujeme. Jsme přesvědčení, že naše ekonomická kondice, rezervy a celková diverzifikace produktového portfolia je výraznou výhodou v těchto neklidných dobách i v případě ekonomického zpomalení.

Děkujeme za podporu a přejeme Vám pevné zdraví!

Za vedení společnosti Stillus s.r.o.
Ing. Jan Chudoba, CEO

Facebook
LinkedIn
WhatsApp

Mini Cooper Red Chrome Carbon Car Wrapping

Neexistuje nic tak uspokojivého jako plnění a uskutečnění vaší vize, když víte, že váš tým ví co dělá. Pro tento projekt jsme použili dva materiály: Avery Chrome Red a 3M Carbon Fiber Black wrapp fólie. Moc se nám líbila hloubka červeného chromu, který vnáší do celého projektu faktor „wow“.

Celý článek »
Stillus reklamní agentura - Hrdost Cuvee

Libor Veverka – Cuvee Hrdost

Dodali jsme ucelenou adjustáž pro exkluzivní Cuvée HRDOST. Grafický design Matná černá s jemným podtiskem ilustrace vinné révy. Textura měděného plátu na matném papíru k podtržení kontrastu

Celý článek »

Napište nám